Do fotogalérie bol pridaný nový album Slávnostné odovzdávanie osvedčení predškolákom.
Dňa 25. 6. 2026 sa naše Lienky oficiálne rozlúčili s materskou školou. Bol to výnimočný a slávnostný okamih, počas ktorého pani riaditeľka ZŠ s MŠ, RNDr. Stanislava Hricková odovzdala deťom osvedčenia o ukončení predprimárneho vzdelávania.
Pri tejto príležitosti im zároveň popriala veľa radosti, nových zážitkov a úspechov v školských laviciach. Veríme, že do školy vykročia odvážne, s úsmevom a s množstvom krásnych spomienok na čas strávený v našej materskej škole.
Dňa 26. 6. 2026 sa naši predškoláci ešte poďakovali tým, ktorí sa počas rokov v škôlke starali o ich pohodlie a spokojnosť. Milou ružičkou potešili tety kuchárky aj našu tetu Renátku ako poďakovanie za ich starostlivosť, chutné jedlá, plné brušká a čistotu v triede. Tento krásny prejav vďaky bol milou bodkou za ich pôsobením v materskej škole.
Dovidenia, milé Lienky! Prajeme vám šťastný štart do novej životnej etapy a veľa úspechov na vašej školskej ceste.
